Template design by cpa website design and free forum
 

Dovanų čekis

    Jei norite pasveikinti brangų žmogų, tačiau nenusprendžiate, ką dovanoti, galite leisti rinktis dovaną jam pačiam! Už dovanai skirtą pinigų sumą nupirkite vanų čekį. Jo savininkas Kėdainių „Senukuose“ galės išsirinkti norimą daiktą daugiau kaip iš 60 000 pavadinimų prekių!
 
Nusprendę nudžiuginti savo artimąjį dovanų čekiu, kreipkitės į Informacijos centrą. Sumokėję dovanai skirtą pinigų sumą, gausite atitinkamo nominalo dovanų čekį- 20,50,100 ar 200 litų vertės.
 
Gerbiamasis pirkėjau!
 

 o Su šiuo dovanų čekiu kviečiame jus apsipirkti visuose „Senukų“ prekybos centruose bei partnerių parduotuvėse (išskyrus Šiauliuose ir Šilutėje) ir už nurodytą sumą išsirinkti prekių bei paslaugų. Prekių galite įsigyti ir paslaugų užsisakyti tik mažmeninėmis arba smulkiojo urmo kainomis.
o Prekių ir paslaugų turite išsirinkti per kartą ir atsiskaityti kasoje iš karto už visas.
o Jei išsirinktų prekių ir paslaugų kaina viršija čekyje nurodytą sumą, skirtumą galite sumokėti grynaisiais ar banko kortele.
o Dovanų čekio į grynuosius nekeičiame. 
o Dovanų čekis galioja vienerius metus nuo įsigijimo datos. Galiojimo data nurodyta ant voko. Galiojimo datą galite pasitikrinti informacijos centre ir internete
www.senukai.lt 
o Dovanų čekiu negalima atsiskaityti už tabako gaminius ir alkoholį.
o Kilus nesklandumų, prašome kreiptis į parduotuvės informacijos centrą arba skambinti telefonu 8 347 51010